Kategorie

Oferta


Samochody ze Szwecji

 


 Farby, Lakiery, Tynki,  


      

SKLEP i PUNKT USŁUGOWY "MULTIFARB" - farby, lakiery, tynki, mieszanie farb, przygotowywanie tynków, akcesoria malarskie i budowlane KRAKÓW ul.MEHOFFERA 23


  • Producent: MULTIFARB
  • Cena brutto: 0,01 zł
  • (Cena netto: 0,01 zł)
  • Poleć produkt

Informacje o nas na stronie:

www.multifarb.net 
Kraków, ul. Mehoffera 23
Infolinia:
tel. +48 12 638 13 19
+48 661 366 868

Jesteśmy firmą, która działa na krakowskim rynku od połowy lat 90-tych. Doświadczenie zdobyte przez te wszystkie lata, pomogło nam dokładnie określić preferencje klientów na asortyment potrzebny do malowania i remontu. Ciągły rozwój, podnoszenie kwalifikacji i uczestnictwo w szkoleniach tematycznych sprawia, że naszym głównym atutem jest profesjonalizm w doradztwie i obsłudze klienta.

Oferujemy najwyższej jakości farby i lakiery wiodących producentów, którymi pomalujesz mieszkanie od podłogi po dach. Gipsy, gładzie, kleje, zaprawy do wyrównywania różnego rodzaju podłoży oraz narzędzia i akcesoria to uzupełnienie naszego asortymentu. Idąc z duchem czasu, weszliśmy w posiadanie dwóch mieszalników i kilku systemów barwienia farb, dzięki którym jesteśmy w stanie stworzyć dla Państwa niemal każdy kolor na dowolonym rodzaju produktu. Dzięki tym udogodnieniom zaoferować możemy konkurencyjne ceny i najlepsze rozwiązania adekwatne do oczekiwań każdego klienta.